لباس پوشیدن برای افراد چاق

 

 

 

اگر شما نحوه ی صحیح لباس پوشیدن ، و استفاده از رنگ‌ها را بدانید حتی با پوشیدن لباس‌هایی با رنگ سفید هم چاق نخواهید شد . در این مقاله این راه کارها شما را با آنها آشنا می‌کنیم

 

 اگر کت و یا بلوز سفیدی را قصد دارید بپوشید برای اینکه لاغرتر جلوه کنید توصیه می‌شود که یک تاپ مشکی را زیر کت یا بلوز خود بپوشید تا اثر چاق شدن‌تان با رنگ سفید را از بین ببرید .

 

 

 

 

اگر می‌خواهید پیرهن یا تونک سفیدی را بپوشید که بلند است ، توصیه می‌شود یک کمربند مشکی  مدل دار را روی لباس خود ببندید زیرا با بستن کمربند مشکی همه ی توجهات به سوی کمربند شما جلب می‌شود ، شما با این کار در برابر  چشمان دیگران لاغرتر به نظر خواهید رسید .  

 
 

   اگر شما باسن بزرگ و سینه‌های کوچکی دارید ، توصیه می‌شود که بلوز ، تاپ ، و  ... به هر حال قسمت بالا پوش لباس خود را با رنگ سفید انتخاب کنید ، شلوار ، دامن ، ... که برای قسمت پایین لباستان هستند بهتر است به رنگ مشکی باشد . شما با این ترکیب بندی رنگی که ایجاد می‌کنید ،  شیک تر و زیبا تر خواهید شد .  

  اگر دارای بالاتنه ی پر ، شانه‌های کشیده و پهن  ، و پاهای لاغر هستید توصیه می‌شود که شلوار ، دامن ، .... لباس پایین تنه خودتان را به رنگ سفید انتخاب کنید   

رنگ سفید و رنگ مشکی از رنگ‌های هستند که باید در انتخاب آنها و نحوه ی لباسی که قصد دارید بپوشید دقت کنید  ، زیرا سایر رنگ‌ها به نسبت تاثیری که این دو رنگ بر تیپ و قیافه شما می‌گذارند  اثر کمتری دارند . معمولا اگر رنگ سفید را با یک رنگ مخالف بپوشید شما را  جذاب تر نشان خواهد داد  .  

  همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد.  پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را اغراق آمیز تر جلوه داده و آنها را پنهان نمیکند.

پارچه های سنگین مانند پشمی، بافتنی و چرمیشما را سنگین وزن تر جلوه میدهد   

- پارچه های سبک وزن مانند کتان، نخی شما را لاغر تر جلوه میدهند .
 
 
 
/ 1 نظر / 99 بازدید
mona

خیلی ممنونم از اطلاعاتتون وهمچنین ازلباسی که برام دوختید واقعا لاغر نشونم میده نه باربی ولی خوب ایرادات هیکلم را نشون نمیده[گل]